(067) 607 - 00 - 49
Serch

Режим роботи

Інтернет-магазин працює цілодобово. Ваше замовлення опрацьовується протягом однієї доби та виконується від 1-го до 3-х днів. Термін виконання замовлень на деякі товари може бути більшим, тому просимо попередньо обговорити його з менеджером.

Мінімальна сума замовлення – 300 грн.

Замовлення товару

Крім опції здійснення покупки безпосередньо в нашому інтернет-магазині, Ви можете здійснити:

  • замовлення за телефоном 8 067 60 700 49 та 8 050 82 160 82, які приймаються з 9 00 до 19 00 години з понеділка по суботу.
  • замовлення по електронній пошті, виславши листа на нашу електронну скриньку sale@kolyska.com.ua. В листі потрібно вказати список товарів, контактний телефон і адресу доставки. Після отримання листа наш менеджер зв’яжеться з Вами по телефону для уточнення замовлення, умов та терміну доставки.

При оформленні замовлення прохання вказати наступні дані:

  • прізвище, ім’я
  • e-mail
  • точну адресу (місто, вулиця, № будинку, квартири, під’їзду…)

Гарантія

Гарантійний термін вказаний у буклеті Інформації до товару. Гарантія починає діяти з моменту купівлі товару. Несправності, які виникли під час гарантійного терміну при дотриманні гарантійних умов, будуть усунені у спеціальних сервісних центрах. Доставка товару на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем за власні кошти. Для того, щоб визначити, чи попадає даний дефект під категорію браку, покупець повинен особисто доставити товар на огляд у сервісний центр або на наш склад, після чого експерт прийме рішення щодо даного випадку. Всі дії здійснюються згідно із “Законом про захист прав споживачів”.

© 2002 ПП 'Колиска'
Розроблено командою web-студії
Рекламного агенства Лайм
Розроблено командою web-студії
Рекламного агенства Лайм